کاراسا

آگهی جذب نیروی انسانی در شرکت مجتمع فولاد خراسان (سهامی عام)

شرکت مجتمع فولاد خراسان ( سهامی عام ) در نظر دارد به منظور تکمیل نیروی انسانی  مورد نیاز خود تعداد 290 نفر  به شرح جدول پیوست از میان فارغ التحصیلان واجد شرایط مرد در مقاطع  تحصیلی لیسانس، فوق دیپلم و دیپلم ، را از طریق برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی ، طب صنعتی ،تست روانشناختی و گزینش، بصورت قراردادی طبق ضوابط قانون کار و تامین اجتماعی جذب نماید .

لذا متقاضیان شرکت در آزمون می توانند جهت ثبت نام از تاريخ درج آگهی تا تاریخ 93/02/04 به آدرس اينترنتي مركز مطالعات تكنولوژي دانشگاه صنعتي شريف(www.karasa.ir) مراجعه نموده و پس از مطالعه دقيق مفاد آگهي و با توجه به شرايط ذكرشده نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.

شرایط عمومی داوطلبان :

1- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران و التزام به قانون اساسی

2- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

3- عدم اشتهار به فساد اخلاقی ،نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی گردیده باشد

4- عدم اعتیاد به مواد مخدر

5- عدم اشتغال و تعهد خدمت در سایر سازمانها ، شرکتها و دستگاههای دولتی و وابسته به دولت و نهادهای انقلاب اسلامی

6- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی دائمی و یا معافیت دائم غیر پزشکی (کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد)

7- داشتن حداقل 18 سال تمام شمسی ، تا تاریخ93/1/31

8- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روحی  جهت انجام فعالیتهای شغلی طبق تایید پزشک معتمد  طب صنعتی

شرایط اختصاصی:

  الف :شرایط مدرک تحصیلی:

1- دارا بودن مدرک تحصیلی معتبر و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد.

تبصره:  مدارک تحصیلی معادل ، مشروط  و غیر مرتبط قابل پذیرش نمی باشد ودر صورت ارسال ترتیب اثر داده نخواهد شد.

2- مدارک تحصیلی دیپلم ، فوق دیپلم و لیسانس حسب مورد بایستی به تایید آموزش و پرورش یا وزارت علوم ،تحقیقات و فن آوری رسیده باشد.

3- تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاههای آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج  از کشور از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری، الزامی است.

4- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.

5- فارغ التحصیلان در مقاطع تحصیلی بالاتر حق شرکت در آزمون استخدامی مقاطع پائین تر را نخواهند داشت و در صورت عدم رعایت، از انجام مراحل استخدامی محروم شده و در صورت استخدام، قرارداد استخدامی ایشان فسخ خواهد شد.

6- هر داوطلب صرفا" می بایست در یک مقطع و گروه امتحانی  ثبت نام و شرکت نماید.

7- نیروهای مورد نیاز در مقطع تحصیلی دیپلم صرفا" از بین داوطلبان بومی شهرستانهای  نیشابور و فیروزه انتخاب خواهند شد.

تبصره : بومی بودن به این معنی است که محل تولد یا صدور شناسنامه داوطلبان، شهرستانهای نیشابور و فیروزه بوده ،یا اینکه حداقل دو مقطع از مقاطع تحصیلی پایان دوره ابتدایی ،راهنمایی و دبیرستان را در شهرستانهای مذکور گذرانده باشند.

8- شرط معدل: داشتن حداقل معدل کل 13 (سیزده ) برای مقاطع تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم و معدل کل12  (دوازده ) برای مقطع دیپلم

ب-شرایط سنی

1- داشتن حداقل 18 سال سن تاتاریخ 93/01/31

2- حداکثر سن مجاز برای داوطلبین دیپلم 25 سال (متولدین 68/01/31 و بعد از آن) فوق دیپلم 27 سال (متولدین 66/1/31 و بعد از آن) برای داوطلبین لیسانس 30 سال(متولدین  63/01/31 و  بعد از آن).

3- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.

4- به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط که به تأييد سازمان تأمين اجتماعي رسيده باشدتا حداكثر 4 سال  به  سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.

مدارک مورد نیاز ،نحوه ثبت نام و مهلت آن :

داوطلبان از تاريخ درج اين آگهي حداكثر تا پايان روز 93/02/04 فرصت خواهند داشت به ترتيب ذيل براي شركت در آزمون ثبت نام نمايند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود).

الف-مطالعة دقيق آگهي و شرايط مندرج در آن

ب-واريز مبلغ250,000 ريال (دویست و پنجاه هزارريال) به صورت الكترونيكي به‌عنوان حق ثبت نام به نام امور پشتيبان درآمد اختصاصي دانشگاه صنعتي شريف.

          *وجه واريزي به هيچ عنوان مسترد نخواهد شد.

ج-تكميل فرم اینترنتی مشخصات و اطلاعات خواسته شده در سایت www.karasa.ir به طور صحيح و دقيق (دريافت كد رهگيري پس از اتمام مراحل ثبت نام اينترنتي ضروري مي‌باشد)

مدارک لازم:

داوطلبان جهت ثبت نام حتما مدارک ذيل را آماده نموده و فايل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند (حجم عكس 4*3 نبايد بيشتر از 40 كيلوبايت و بقيه موارد اسكن شده  هرکدام نبايد بيشتر از 80 كيلوبايت باشد)

 1. اسکن عکس داوطلب( 4*3)
 2. اسکن صفحه اول شناسنامه  و کارت ملی(در صورت داشتن توضیحات، اسکن صفحه توضیحات نیز ضمیمه شود)
 3. اسکن مدرک تحصیلی منطبق با شرایط آگهی جذب
 4. اسکن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم غیر پزشکی(پشت و رو)
 5. اسکن سوابق کار با ارائه مستندات مربوط به سوابق بيمه مورد تاييد سازمان تامين اجتماعي
 6. اسکن مدرک مربوط به بومی بودن(موارد آن در بند 8شرایط اختصاصی ذکر شده است)

تبصره :مدارک مربوط به بند 5 برای داوطلبان استفاده کننده از بند 4 شرایط سنی الزامی می باشد.

*داوطلبان بايد يك هفته پس از ثبت نام به سايت مذكور مراجعه كرده با ورود كد رهگيري از وضعيت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاييديه نهايي ثبت نام خود اقدام نمایند.

** لازم است داوطلبان گرامي در مرحله ثبت نام اينترنتي در تكميل اطلاعات دقت نمايند. مسئوليت درستي اطلاعات وارد شده به‌عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتايج آزمون کتبی، دعوت شدگان براي مصاحبه بايستي اصل مدارك خواسته شده و كپي آنها را به همراه داشته باشند.

*** هر فرد تنها حق ثبت نام و شركت در آزمون يك مقطع، رشته و گرايش را دارد.

**** تاریخ اخذ مدارک تحصیلی در کلیه مقاطع و نیز کارت پایان خدمت و معافیت دائم بایستی قبل از تاریخ 93/02/04 باشد.

*****به مدارک ناقص هیچگونه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 تاریخ، محل و نحوه برگزاري آزمون:

1-کارت ورود به جلسه آزمون نیمه دوم خرداد ماه 93  طبق کد رهگیری ارائه شده از طریق سایت  www.karasa.ir قابل چاپ خواهد بود .

2- آزمون در شهر مشهد برگزارخواهد شد. آدرس محل و زمان دقيق آزمون همزمان با دريافت كارت در سايت قابل مشاهده است.

3- آزمون بصورت چهارگزينه‌اي و با احتساب نمره منفي براي پاسخ‌هاي نادرست برگزار مي‌گردد.

4-آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی (شامل 1- معارف اسلامی و اطلاعات عمومی و اجتماعی 2- ادبیات فارسی و آیین نگارش 3- زبان انگلیسی 4- دانش رایانه 5- هوش و استعداد تحصیلی) و دروس تخصصي شامل دروس تخصصي رشتة مورد نظر خواهد بود که از طریق سایت www.karasa.ir  به اطلاع خواهد رسید.

مراحل فرایند جذب:

فرآیندجذب شامل مراحل زیر می باشد:

 1. آزمون کتبی: شامل دروس عمومی و اختصاصی می شود . سوالات با توجه به رشته های اعلام شده طراحی می گردد.
 2. مصاحبه فنی و تخصصی: نفرات برتر در آزمون کتبی جهت انجام مصاحبه فنی و تخصصی دعوت خواهند شد.
 3. طب صنعتی و تست روانشناختی: با استخراج نمرات مراحل قبل و محاسبه امتیاز نهایی، متقاضیان استخدامی جهت انجام معاینات طب صنعتی و تست روانشناختی دعوت خواهند شد.
 4. آزمون توانایی جسمانی: در صورت تایید فرد در مرحله طب صنعتی، حسب نیاز شغلی ،تست های استاندارد ورزشی با هدف اطمینان از توانایی انجام وظایف شغلی برگزار می گردد.
 5. تشکیل پرونده و گزینش: تشکیل پرونده (شامل: استعلام مدارک ارائه شده، آزمایش عدم اعتیاد به مواد مخدر، عدم سوء پیشینه و ………. ) و گزینش برای تایید شدگان مرحله قبل انجام می گردد.
 6. آموزش بدو استخدام:بر حسب نیاز و به تناسب رشته تحصیلی  آموزشهای بدو استخدام جهت پذیرفته شدگان در داخل شرکت و یا صنایع مشابه انجام خواهد شد.
 7. شروع به کار: در صورت موفقیت آمیز بودن نتایج مراحل قبل،  پذیرفته شدگان بر اساس نیاز و بهره برداری خط تولید طی سال 93و نیمه اول94  بتدریج جهت شروع به کار فراخوان خواهند شد .

توضیحات آگهی:

1- افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان، جانبازان  و رزمندگان در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی و قبولی در آزمون کتبی از اولویت جذب برخوردار خواهند بود.

2-چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در آزمون نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

3- بدیهی است قبولی در آزمون کتبی به هیچ عنوان به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی درآزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، تست روانشناختی و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی در گزینش می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.

4- کلیه مشاغل عملیاتی و تولیدی بوده و افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.

5-شرکت هیچگونه تعهدی در قبال تامین مسکن برای پذیرفته شدگان نخواهد داشت. ضمنا امکان سرویس ایاب و ذهاب برای رفت و برگشت افرادی که استخدام خواهند شد، صرفا در مسیرهایی که شرکت تعیین می­نماید وجود خواهد داشت.

6-از پذیرفته شدگان نهایی در صورت نیاز تعهدنامه محضری مبنی بر انجام خدمت به مدت حداقل پنج سال از تاریخ استخدام اخذ خواهد شد.

7-آمادگی اعزام جهت فراگیری آموزشهای لازم در واحدهای صنعتی ، آموزشی منتخب شرکت در سراسر کشور.

8-متقاضیانی که قبلاً در آزمون‌های جذب نیروی فولاد خراسان شرکت نموده و پذیرفته نشده‌اند، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم می‌توانند مطابق مفاد این اطلاعیه مجدداً در این آزمون شرکت نمایند و هیچ تقاضای دیگری معتبر نخواهد بود.

9-آمادگی برای انجام کار بصورت نوبت کاری (شیفت ) .

10-پذیرفته شدگان بر اساس نیاز و بهره برداری خط تولید طی سال93 و نیمه اول 94  بتدریججهت شروع به کار فراخوان خواهند شد .

11-محل شرکت واقع درنیشابور- کیلومتر 15 جاده نیشابور به شهر فیروزه -شرکت مجتمع فولاد خراسان می باشد.

تذکر بسیار مهم: متقاضیان می بایست در طول فرآیند جذب به صورت مستمر، جهت آگاهی از اطلاعیه ها و نتایج مراحل مختلف، به وبسایت دانشگاه به آدرسwww.karasa.ir مراجعه نمایند. لذا عدم اطلاع داوطلب از مراحل و جزئیات آزمون جذب موجب هیچ گونه حقی برای وی نمی گردد.

*-داوطلبان در صورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با تلفن  66560465  -66530043- 021 تماس حاصل نمايند.

جدول نیازهای منابع انسانی شرکت مجتمع فولاد خراسان

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی گرایش/توضیحات تعداد مورد نیاز
دیپلم برق کلیه گرایشها 23
مکانیک کلیه گرایشها 40
ریاضی فیزیک/علوم تجربی ریاضی فیزیک/علوم تجربی 71
حسابداری حسابداری 5
فوق دیپلم برق کلیه گرایشها 22
مکانیک کلیه گرایشها 36
متالورژی کلیه گرایشها 30
حسابداری حسابداری 4
بهداشت حرفه ای/بهداشت محیط بهداشت حرفه ای/بهداشت محیط 4
آتش نشانی امداد و نجات 4
لیسانس برق کلیه گرایشها 7
مکانیک کلیه گرایشها 14
متالورژی کلیه گرایشها 11
صنایع صنایع 4
عمران ترافیک 1
عمران عمران 1
حسابداری   4سال سابقه  کارمفید حسابرسی 2
بهداشت حرفه ای بهداشت حرفه ای 1
پرستاری پرستاری 3
حقوق حقوق 1
مدیریت بازرگانی مدیریت بازرگانی 2
مدیریت بیمه مدیریت بیمه 1
مهندسی فضای سبز مهندسی فضای سبز 1
 روانشناسی صنعتی – سازمانی /مدد کاری اجتماعی روانشناسی صنعتی – سازمانی /مدد کاری اجتماعی 1
مدیریت مالی   3سال سابقه کار مرتبط و مفید 1
 جمع 290

توضیح اینکه با توجه به ماهیت صنعت صرفا" از خدمات برادران استفاده خواهد شد.

1393/01/31

بازگشت