کاراسا

زمان مصاحبه پذيرش نيروي قراردادي شركت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل گهر

شركت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل گهر در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود، تعداد 5 نفر در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس به شرح جدول شماره (1) را از طریق برگزاری مصاحبه تخصصی، روانشناختی و گزینش به صورت قراردادی جذب نماید.
افرادي كه متقاضي شركت در مصاحبه مي باشند، می توانند جهت ثبت نام از تاريخ 10/08/1393تا تاریخ 26/08/1393 به آدرس اينترنتي مركز مطالعات تكنولوژي دانشگاه صنعتي شريف (www.karasa.ir) مراجعه و پس از مطالعه دقيق مفاد آگهي و با توجه به شرايط ذكر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.
جدول (1): رشته‌هاي تحصيلي مورد نياز

مقطع تحصيلي

رشته

حداقل سابقه کار (سال)

جنسيت

تعداد

گرايش

لیسانس / فوق ليسانس

كشاورزي

7

مرد

1

باغباني، اصلاح نباتات،علوم گیاهی

حقوق

3

مرد / زن

1

خصوصي، ثبت اسناد و املاك

عمران

7

مرد

1

ليسانس: عمران

عمران

5

مرد

1

فوق ليسانس: سازه ، ترافيك

فوق ليسانس

معماري

7

مرد / زن

1

شهرسازي


شرايط شركت در مصاحبه:
1- شرایط عمومی:
1-1- تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران
1-2- تديّن به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور مصرّح در قانون اساسي
1-3- دارا بودن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي ويا معافيت دائم براي متقاضيان مرد
1-4- عدم اشتهار به فساد اخلاقي، نداشتن سابقة محكوميت و سوء پيشينة كيفري كه موجب محروميت از حقوق اجتماعي شده باشد. (با تأييد مراجع ذي‌صلاح)
1-5- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شركتها و کلیه نهادها و ارگان¬ها به هر شکل ممکن
1-6- داشتن تندرستي و توانايي كامل جسمي و رواني به تأييد امور ايمني و بهداشت شركت معدنی و صنعتی گل گهر
1-7- عدم اعتیاد به مواد مخدر (با تایید مراجع ذی صلاح)

2- شرایط سنی:
2-1- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان برای داوطلبان لیسانس 30 سال (متولدین 01/09/1363 و بعد از آن)، برای داوطلبان فوق لیسانس 32 سال (متولدین 01/09/1361 و بعد از آن) می¬باشد.
2-2- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.
2-3- به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط در واحدهای پيمانكاري شرکت معدنی و صنعتی گل گهر که به تأييد سازمان تأمين اجتماعي رسيده باشد، يک سال و حداكثر 5 سال به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.
2-4- سابقه كار مفيد و مرتبط مندرج در جداول شماره (1) که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد، به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.
2-5- شرط حداكثر سن در خصوص ايثارگران با رعايت موارد ذيل افزايش مي يابد :
2-5-1- داوطلباني كه در جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل به صورت داوطلب خدمت نمودند به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين در صورت مجروحيت مدت بستري شدن و يا استراحت پزشكي آنان به حداكثر سن اضافه مي‌شود.
2-5-2- داوطلباني كه در طول جنگ تحميلي به اسارت دشمن بعثي و يا گروههاي ضد انقلاب درآمده‌اند به ميزان مدت اسارت و حضور در جبهه به حداكثر سن اضافه مي‌شود.
2-5-3- افراد خانواده شهدا و جاويدالاثرها(همسر و فرزندان)، جانبازان بالاي 25 درصد و آزادگان به ميزان 5 سال به حداكثر سن اضافه مي‌شود.
2-6- در هر حال و تحت هيچ شرايطي حداكثر سن داوطلبان براي دارندگان مدرك تحصيلي ليسانس از 37 سال و فوق ليسانس از 40 سال نبايستي تجاوز نمايد.
3- شرایط معدل:
3-1- داشتن حداقل معدل 14 برای فارغ التحصیلان مقطع تحصيلي ليسانس و 15 برای فارغ التحصیلان مقطع فوق ليسانس
4- شرایط مدرک تحصیلی:
4-1- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در مصاحبه قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاهها و مراكز آموزش عالي موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.
4-2- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود).
4-3- تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه¬های آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری، الزامی است.
4-4- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد. تذکر: مدرک تحصيلي داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ فراغت از خدمت نظام وظيفه و کارت معافیت دائم ¬آنان بعد از تاریخ برگزاری مصاحبه باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.
5- اولویتهای جذب:
5-1- افراد بومي از امتياز بومی بودن برخوردارند.
تبصره : بومی به افرادی گفته می‌شود که محل تولد و یا محل اخذ دو مقطع تحصیلی آنها شهرستان هاي سيرجان، بافت، بردسير ، شهربابك و رفسنجان باشد.
5-2- در شرایط مساوی اولویت با افرادی است که دارای معدل بالاتری هستند.

6- نحوة ثبت نام و مهلت آن:
داوطلبان از تاريخ درج اين آگهي حداكثر تا پايان روز 26/08/1393 فرصت خواهند داشت به ترتيب ذيل براي شركت در مصاحبه ثبت نام نمايند.
6-1- مطالعة دقيق آگهي و شرايط مندرج در آن
6-2- واريز مبلغ 300،000 ريال (سیصد هزارريال) به صورت الكترونيكي به عنوان حق ثبت نام در مصاحبه
وجه واريزي به هيچ عنوان مسترد نخواهد شد.
6-3- داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذيل را اسكن كرده و فايل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. (حجم عكس 4×3 نبايد بيشتر از 40 كيلوبايت و بقيه موارد اسكن شده نبايد بيشتر از 70 كيلوبايت باشد)
• عكس داوطلب 4×3
• گواهي تحصيلي
• كارت ملي
• كارت پايان خدمت وظيفه عمومي ويا معافيت دائم براي متقاضيان مرد
• سوابق مورد نياز با ارائه مستندات مربوط به پرداخت حق بيمه مورد تاييد سازمان تامين اجتماعي
• مدارك ايثارگري موضوع بند 2-5
6-4- ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت www.karasa.ir به طور صحيح و دقيق و دريافت كد رهگيري پس از اتمام مراحل ثبت نام اينترنتي ضروري مي‌باشد.
6-5- داوطلبان بايد يك هفته پس از ثبت نام به سايت مذكور مراجعه كرده با ورود كد رهگيري از وضعيت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاييديه نهايي ثبت نام خود اقدام نماييد.
6-6- تاریخ مصاحبه، زمان، مکان و نحوه برگزاری آن در سایت مذکور اعلام میگردد.

تبصره 1 : لازم است داوطلبان گرامي در مرحله ثبت نام اينترنتي در تكميل اطلاعات دقت نمايند. مسئوليت درستي اطلاعات وارد شده به‌عهده داوطلب بوده و دعوت شدگان براي مصاحبه بايستي اصل مدارك خواسته شده و كپي آنها را به همراه داشته باشند.
تبصره 2 : هر فرد تنها حق ثبت نام و شركت در مصاحبه يك مقطع، رشته و گرايش را دارد.
7- توضيحات مهم :
7-1- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در مصاحبه و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
7-2- بدیهی است قبولی در مصاحبه حضوری به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی، آزمون عملی و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی در گزینش می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.
7-3- محل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و شرکتهای پیمانکار و تابعه واقع در کیلومتر ۵۰ جاده شیراز - سیرجان می باشد و نحوه اشتغال و محل خدمت افراد را شرکت تعیین می کند
7-4- چنانچه داوطلب در يكي از شركتهاي هم گروه و همكار شركت معدني و صنعتي گل گهر شاغل مي باشد، ضروري است قبل از ثبت نام از شركت قبلي استعفا داده باشند؛ در غير اينصورت قبولي وي در مصاحبه كان لم يكن تلقي مي گردد.

8- اعلام نتايج مصاحبه :
8-1- نتايج و محل و زمان برگزاري مصاحبه متعاقباً از طريق سايت مذكور (www.karasa.ir) اعلام خواهد شد.
8-2- داوطلبان در صورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با شماره تلفن 66560465 -66530043- 021 تماس حاصل نمايند.

بازگشت